DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AKŞENER: ‘KADİM DEVLET GELENEĞİMİZİ YENİDEN YAŞATACAĞIZ’

Yayınlanma Tarihi : Google News
AKŞENER: ‘KADİM DEVLET GELENEĞİMİZİ YENİDEN YAŞATACAĞIZ’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, “Hafızası yok edilmeye, kurumları yıpratılmaya, değerleri hiçe sayılmaya çalışılan kadim devlet geleneğimizi yeniden yaşatacağız.” dedi.

Akşener, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, “Hafızası yok edilmeye, kurumları yıpratılmaya, değerleri hiçe sayılmaya çalışılan kadim devlet geleneğimizi yeniden yaşatacağız. Aklı, bilimi ve makulde buluşmayı esas alan siyaset anlayışımızla güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye’ye kavuşacağız. Büyük Zafer’imiz kutlu, milletimiz var olsun” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener ‘in, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajı şöyle:

“26 Ağustos 1071’den 26 Ağustos 1922’ye uzanan vatan ve istiklal mücadelesinin kutlu günlerinden birine daha kavuştuk. Yedi düvelin işgaline karşı verdiğimiz muazzam istikbal mücadelemizi kutlu bir zaferle taçlandıran aziz ecdadımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Bugün, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün önderliğinde Anadolu’nun her köşesini düşmandan temizleyen iradenin bizlere yüklediği o büyük sorumluluğun daha çok farkındayız.

‘Ecdadımız kutlu değerleriyle birlikte ilelebet payidar kılmamızı bekliyor.’

Aziz vatanımızı canları pahasına savunan ecdadımız bizden, 1919’un ruhunu hatırlayarak cennet vatanımızı müreffeh, Cumhuriyet’imizi de kutlu değerleriyle birlikte ilelebet payidar kılmamızı bekliyor. Bu inanç ve bu bilinçle bir kez daha tekrar etmek isterim ki görev ve sorumluluğumuzun farkındayız.

Milletimiz ve ülkemiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız. Hafızası yok edilmeye, kurumları yıpratılmaya, değerleri hiçe sayılmaya çalışılan kadim devlet geleneğimizi yeniden yaşatacağız. Aklı, bilimi ve makulde buluşmayı esas alan siyaset anlayışımızla güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye’ye kavuşacağız. Büyük Zafer’imiz kutlu, milletimiz var olsun!”

YORUM YAP