DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BALIKESİR’İN DEĞERLERİ “HAPPYGREENS” TE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi : Google News
BALIKESİR’İN DEĞERLERİ “HAPPYGREENS” TE BULUŞTU

İzmir Balıkesirliler Eğitim Kültür ve Sosyal DayanışmaDerneği organizasyonunda düzenli olarak yapılan Balıkesirli Bürokrat ve işinsanları buluşması bu ay İzmir’in en popüler iş merkezi haline gelen Bayraklı’da açılan salata ve Sandwich odaklı restoran “HappyGreens” gerçekleşti.

Ev sahipliğini Balıkesir’in yetiştirdiği değerlerden olan Happygreens Restoran ortaklarından Gazeteci – Yazar Sezer Altan verestorana desteklerini esirgemeyen İş İnsanı Ali Cihangir Ekici yaptı. İzmir Balıkesirliler Eğitim Kültürve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Uzun, İzmir Vali Yardımcısı İsmailÇorumluoğlu, Basın İlan Kurumu (BİK)İzmir İl Müdürü Gökhan Eren, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Hakim Erdem Odabaşı, Karşıyakaİlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Benli, Bayraklı İlçe Tarım Orman Müdürü CemErdoğrul, Av. Erkul Erdem, Av. Efekan Kaptan ve Mali Müşavir Ahmet Özer olmaküzere Balıkesir’in yetiştirdiği bürokrat iş insanları katıldı.

İzmir Balıkesirliler Eğitim Kültür ve Sosyal DayanışmaDerneği Yönetim Kurulu Üyesi  de olan Sezer Altan “ Öncelikle hemşerilerimi restoranımızda ağırlamaktan çok mutlu oldum, onur duydum. Bu organizayonu gerçekleştiren Dernek Başkanımız Erkan Uzun olmak olmak üzere katılan Balıkesir’li bürokrat iş insanlarına çok teşekkür ediyorum.İzmir’in en popüler iş merkezi haline gelen Bayraklı’da açılan salata ve Sandwich odaklı  Restoranımız “ HappyGreens”  İzmir’in Türkiye’nin mutfak kültürüne gastronomisine katkı sunacak, yeni bir soluk getirecek…Yılsonuna kadar açacağımız 3 şube ile birlikte franchising’da vererek ulusal birmarka olarak tüm Türkiye’ye açılmayı planlıyoruz. Siz de alışılmışın dışında notalarda lezzetleri denemeyi seviyorsanız Happy Greens’in kapısını çalın, çok özel lezzetlerimizin tadına bakın…” dedi.

YORUM YAP