reklam
reklam
DOLAR 32,6553 % -0.44
EURO 34,9881 % -0.76
STERLIN 41,4020 % -0.7
FRANG 36,7963 % -0.21
ALTIN 2.428,58 % -0,68
BITCOIN 65.182,33 -0.792
reklam

BİR İNSAN DAHA ENGELİNDEN KURTULDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
BİR İNSAN DAHA ENGELİNDEN KURTULDU
reklam

Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız, hayırsever işadamı Müjdat Şaran’ın bağışladığı akülü aracı teslim ettikleri ihtiyaç sahibinin özgürlüğüne kavuşmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız, bir ihtiyaç sahibinin daha engelini ortadan kaldırdıklarını söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç’ın yönlendirmesi ile Turgutlu’da hizmet veren hayırsever işadamı Müjdat Şaran’ın bağışladığı akülü aracı, Kırkağaç’ta ikamet eden ihtiyaç sahibine teslim ettiklerini belirten Başkan Yıldız, özgürlüğüne kavuşan engelli ile kendi duygu ve düşüncelerini şöyle anlattı:

“Milletvekilimiz Sayın Arınç’ın vesilesiyle Turgutlu’nun sevilen hayırsever işadamı Müjdat Şaran kardeşimizden akülü araç bağışı aldık. Bağışçımız, vekilimizi çok sevdiğini, yol arkadaşı olduğunu belirterek bir mesajının yeterli olduğunu söyleyip akülü aracı bize gönderdi. Bize çok değerli bir destek verdi, Allah razı olsun. Manisa Milletvekilimiz Ahmet Mücahit Arınç vekilimiz, engelsiz yüreğinize sağlık, ihtiyaç sahibi amcamıza akülü arabasını bizzat bizimle gelerek teslim ettiniz. İyi ki varsınız, Allah başta Cumhurbaşkanımızdan razı olsun, sizi tekrar güzel bir göreve layık gördü, ne mutlu, temeli sağlam bir babanın evladısanız, Bülent Arınç bakanımızdan, Manisamızın abisinden Allah razı olsun, çok değerli bir Milletvekilimiz var, keşke daha önceden istanbul’da değil de Manisamızda vekil olsaydınız, daha çok hizmetler yapardık. STK dernek başkanı olarak ne mutlu bize, yine vekilimiz oldunuz, MKYK üyemiz oldunuz, göreviniz tekrar hayırlı olsun. Aracılığınızla bize bu bağışı yapan Müjdat Şeran kardeşimize de Allah daha güzel makamlar nasip etsin, İnşallah Turgutlu’ya belediye başkan adayı olarak da istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımıza da duyurmak isteriz, dernek başkanları olarak böyle değerlere ihtiyacımız var.”

reklam

YORUM YAP