DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CUMHURİYET BAYRAMI’NDA KADIN COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi : Google News
CUMHURİYET BAYRAMI’NDA KADIN COŞKUSU

Manisalı kadınlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98’inci yılını büyük bir coşkuyla kutlarken, öğrencilere burs konusunda da destek oldular.

Haber: Nezih VAROL

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi ile 29 Ekim Kadınları Derneği Manisa Şubesi, Cumhuriyet Bayramı’nın 98’inci yılında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bayram coşkusunu birlik ve beraberlik içinde kutlarken öğrencilere burs konusunda da destek olmak amacıyla Ulupark Patron Cafe’de 200 kişinin katılımıyla program düzenlendi. Etkinliğe Türkiye Barolar Birliği Delegesi Av. Ali Arslan, Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin, CHP Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Karşıyaka Belediyesi Bando takımı birbirinden güzel marşlar çaldı. Davetliler ellerindeki Türk Bayraklarıyla marşlara eşlik ettiler. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür, “Dernek olarak her zaman öğrencilere burs konusunda destek oluyoruz. Onlar için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliğimizi de 29 Ekim Kadınları Derneği ile birlikte düzenledik. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

29 Ekim Kadınları Derneği Manisa Şube Başkanı Fatma Ayhan da Manisa’da ortak bir etkinlik gerçekleştirmekten çok büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, bu tür çalışmaların devam edeceğini söyledi.

YORUM YAP