Format Haber

DEVA ŞEHZADELER’DE BAŞKAN RAMAZAN ÇEVİK

DEVA ŞEHZADELER’DE BAŞKAN RAMAZAN ÇEVİK
09 Kasım 2020 - 13:27

Haber: Nezih VAROL

DEVA Partisi Şehzadeler İlçe Başkanlığı’nın 1’inci Olağan Kongresi hafta sonu Esnaf ve Sanatkarlar Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Tek liste olarak gerçekleşen kongrede daha önce atamayla göreve gelen mevcut Başkan Ramazan Çevik ve ekibi oy birliğiyle seçildi. Kongrede konuşma yapan İl Başkanı Prof. Dr. Süreyya Sakınç 77 il ve 500 ilçede örgütlendiklerini belirterek, “Partimiz ülkeye deva olmaya geliyor, Türkiye misyonunda ve vizyonunda demokrasi ve atılımın adıdır DEVA. Vatandaş yönetime katılmak istiyor, aynı zamanda denetime de katılmak istiyor; vatandaş hor görülmek istemiyor, hukuk, adalet, demokrasi ve eşitlik istiyor. Genel Başkanımız Ali Babacan ilkeli, dürüst ve çözüm odaklı bir siyasi anlayışı temsil etmektedir” dedi.

Daha sonra konuşan Şehzadeler İlçe Başkanı Ramazan Çevik de şunları söyledi: “Ülkemizin içinde bulunduğu karanlık ve kötü şartlarda bizlere adeta meşale tutarak yol gösteren Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın sorunlara bakış açısı ve getirdiği çözüm önerileri benim bu yoldaki en büyük reçetem olacaktır”.

Kongerede Divan Başkanlığı görevinde bulunan İl Kurucu Üyesi Cansın Tunçdirek başarıyla gerçekleşen seçimin ardından duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “Gerçekleştirdiğimiz Şehzadeler 1’inci olağan kongremize teşrifleriyle onurlandıran CHP İl Başkanı Sayın Semih Balaban’a, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Sayın Hakan Gürtunca’ya, CHP Şehzadeler Meclis Üyesi Sayın Emrah Azboy’a, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Erhan Dumlu’ya, İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı değerli dostum Sayın Ahmet Çelik’e, İYİ Parti Şehzadeler İlçe yönetiminden STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Abdullah Balkıyan’a teşekkür ediyoruz”.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Telif Hakkı 2020, Format Haber Tüm Hakları Saklıdır