DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Gazeteci Yazar Osman Özbaş Manisa 4. Kitap Fuarında kitapseverlerle buluşacak

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gazeteci Yazar Osman Özbaş Manisa 4. Kitap Fuarında kitapseverlerle buluşacak

Manisa 4. Kitap Fuarı, 1 Ekim Cuma günü Fuar Merkezi’nde açılacak. 10 gün sürecek olan fuarda çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle bir araya gelecek. Manisalı Yazar ve Format Haber İmtiyaz sahibi Osman Özbaş 8-9-10 Ekim tarihlerinde yeni çıkan kitapları Gala ve Isabella’nın imza gününde Yılkı Kültür Standında okurlarıyla buluşacak.

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açacak. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluşacağı etkinlik 1-10 Ekim tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya gelecek.
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı bulacak.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalayacak.

Fuar, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüşecek.

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

YORUM YAP