Gündem

İyi Parti Genel Başkanı Akşener: ‘Siyasette trol hesap kullanmak büyük ayıp!’

Akşener, trollere tepki göstererek AK Parti'ye sert eleştirilerde bulundu

Akşener, trollere tepki göstererek AK Parti’ye sert eleştirilerde bulundu; ‘Siyasette trol hesap kullanmak büyük ayıp!” dedi.

İYİ Parti lideri Akşener partisinin grup toplantısında ‘trollerin’ siyasi rakiplerini kadın bedeni üzerinden çirkin saldırılarının ‘çürümüş bir zihniyet’ ürünü olduğunu ifade etti.  Akşener cinsiyetçi saldırı ve kapatılan trol hesapları için iktidarın net tavır almasını istedi.

‘Çirkin ellerinizi kadınların üzerinden çekin artık. Nedir bu trol ordusu?… ‘

Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:

”Geçtiğimiz hafta bu kirli zihniyetin ifşa oluşuna şahit olduk. Binlerce trol hesap kapatıldı. Türkiye uluslararası toplumda rezil edildi. Gelişmiş ülkelerde siyasette trol hesap kullanmak büyük ayıp olarak görülüyor. Ama bu arkadaşlar bırakın utanmayı bu sahtekarlığı savunuyorlar…’

”Benzeri çirkin saldırıları yaşamış bir kadın olarak umarım ki son olur ama bu bir zihniyet meselesi. Bizi yönetenler bu konuda net bir tavır almadıkları sürece bu çürümüşlük devam edecektir.” dedi. ”Buradan bir kez daha sesleniyorum yeter. Çirkin ellerinizi kadınların üzerinden çekin artık. Nedir bu trol ordusu?…  Türkiye parayla kendini alkışlatan bir yönetimi hak etmiyor. Türk milleti böylesine çapsız bir siyaseti hak etmiyor.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı