DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İYİ PARTİ’YE ÜYE AKINI

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ PARTİ’YE ÜYE AKINI

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in rozet taktığı Ahmet Çayırlı, arkadaşlarıyla İl Başkanlığı’na gelerek üye oldu.

Haber: Nezih VAROL

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in geçtiğimiz günlerde gerçekleşen grup toplantısında rozet taktığı Ahmet Çayırlı, arkadaşlarıyla İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ı makamında ziyaret ederek partiye üye oldu. Ahmet Çayırlı, üyeliğiyle ilgili açıklamasında şu değerlendirmede bulundu,: “Genel Başkanımızın daveti üzerine İyi Parti camiasına katılmış bulunuyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde hep beraber el ele birlik beraberlik içerisinde İyi Parti’yi önce Manisa’da, sonra Türkiye’de iktidar yapmak için çalışacağız. Çiftçimizin, işçimizin, esnafımızın bütün sorunlarına çare olmak için beraber olmak suretiyle bir çatı altında toplamaya gayret edeceğiz. Bize bundan sonra İyi Parti çatısı altında ne görev düşüyorsa, biz her zaman teşkilatların yanındayız ve teşkilatlarla beraber yol yürüyeceğiz. Benimle beraber buraya gelip üye olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum.”

“ROZETİMİZİ TAKAN HERKES EŞİTTİR”

Daha sonra konuşan İyi Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz ise şunları söyledi: “Genel Başkanımızın dediği gibi İyi Parti’ye girdikten sonra hiç kimsenin başka bir kimliği kalmadı. İyi Parti’ye girdikten sonra herkes kardeş, herkes İyi Partilidir. Bunu hepimiz bilelim. Rozetimizi takan herkes eşittir. İyi Parti iktidarında da Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartını taşıyan herkes eşittir. Genel Başkanımızın bu konuda sözü var. Sonuç itibariyle hepimiz İyi Parti’nin yükselişi, Manisa’da birinci parti, Türkiye’de iktidar olmak için elimizden geleni yapacağız. Bunun için biz kimseyi yabancılaştırmayız. 2018’de seçimlerden önce Ahmet abimizin yanına gittim ve partimize davet ettim. Biz il, ilçe yönetimini oluşturduğumuzda siyaset yapmış herkesin kapısını çaldık. İsmini verin dedik. Manisa’da hangi partide olursa olsun siyaset yapmış herkesin kapısını çaldık, çalmaya da devam edeceğiz. Kimseyi dışarı atma gibi niyetimiz yok. Bu şekilde de devam edeceğiz.”

PARTİYE KATILIM ARTIYOR

Göreve geldikleri zaman üye sayısının 600 olduğunu, bugün ise 10 bin üyeye ulaştıklarını açıklayan Eryılmaz, “Üyelerimizin önümüzde yapılacak olan her hangi bir seçimde herhangi bir yere aday kabiliyeti var. İster ilçe delege seçimi olsun, ister ilçe başkanlığı seçimi olsun, İster il başkanlığı seçimi olsun, ister belediye başkanlığı seçimi olsun, ister milletvekili seçimi olsun. Bu seçimlerle ilgili takvim açıklandığında herkesin içe dönük siyaset yapmasına müsaade ederiz. Ama seçim takvimleri yokken bu arkadaşlarımızdan isteğimiz içe dönük siyaset değil, dışa dönük siyaset yapmalarıdır. Seçim takvimi yokken içe dönük siyaset anlayışıyla gidecek herkes Genel Başkan Meral Akşener adına bu koltukta Hasan Eryılmaz’ı İl Başkanı olarak karşısında bulur. Dedikodu ile bir yere varılmaz. Başkanım ifade etti, 500 kişilik bir ekiple geliyormuş. Bu bizim için güçtür, kuvvettir. Sayın başkanımızdan genel başkanımız adına ben burada Manisa İl Başkanı olarak 500 kişilik ekibin yanına 1’er kişi isteyerek bin tane üye istiyorum. Genel başkanımızın kampanyasına destek vermek için. Her gelen üyeyi de Ahmet Çayırlı’nın referansıyla kaydedeceğiz. Bize düşen partiyi büyütmek” dedi.

YORUM YAP