DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KANAL EGE İZLEYİCİYE “MERHABA” DEDİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KANAL EGE İZLEYİCİYE “MERHABA” DEDİ

Kanal Ege, ‘Tarafsız Haber’ sloganıyla yayın hayatına başladı.

Haber: Nezih VAROL

Yayın hayatına başlayan Kanal Ege TV haber, insan, yaşam ve hayata dair tüm konuları ekrana taşıyacak. Sadece İzmir’in değil tüm Ege Bölgesi ve Türkiye’nin sesi olacak. İzmir merkezli Kanal Ege TV’nin açılışını gerçekleştiren İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, ‘Demokrasilerin olmazsa olmazı tabii ki basındır. Bölgemizde böyle yeni bir kuruluşun hizmete girmesi bizi ve bölge insanını mutlu etmiştir. Bölgemize bu yatırımı gerçekleştiren yatırımcılara da teşekkür eder, bölgemizdeki tüm gelişmeleri halka yansıtacak olan Kanal Ege TV’ye de yeni yayın hayatında başarılar dilerim’ dedi.

YÖNETİM KADROSU TANITILDI

Yatırımcısı Metin Çelik olan Kanal Ege TV’nin Yönetim Kurulu Başkanı Dilan Karaman, Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Akay, İcra Kurulu Başkanı Servet Lale, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Mete Aldan ve Genel Yayın Yönetmeni Kenan Macit Kanal Ege TV’nin yeni yayın dönemi için açılış konuşmalarını yaptılar. Kanal Ege TV haber kanalı bölge medya mensuplarına hayat suyu oldu. 93 kişiye istihdam sağladı.

USTA GAZETECİLER VAR

Kanal Ege TV haber bültenlerinin dışında; yaşam, kadın, sağlık, siyaset, ekonomi, çevre ve spor gibi ‘Hayata Dair Her Şey’ ile hayata dokunacak. Yayın hayatına başlayan Kanal Ege’nin yönetim kadrosu da dikkat çekiyor. Ankara’nın ve İzmir’in önemli gazetecilerinden oluşan deneyimli kadronun başında Genel Yayın Yönetmeni usta gazeteci Kenan Macit bulunuyor. Yayın Koordinatörlüğünde ise deneyimli televizyoncu TRT Haber Dairesi Başkanvekilliği yapan Yıldıray Arslan, Genel Müdürlüğünü Almanya ve Polonya’da başarılı TV geçmişi olan Simge Derinsu, Haber Koordinatörlüğünü NTV ve Kanal D’de görev yapan Baha Ülgen yürütürken, Kanal Ege’nin Program Koordinatörlüğünü de TRT deneyimli Mustafa Büyükışık üstlendi. Bölge’nin ve Türkiye’nin tarafsız haber kanalı Kanal Ege TV, Türksat, Digiturk paketi, D-Smart, Turkcell TV, Vodafone TV, Kablo TV, Tivibu, Canlı İzle, Youtube ve bunların yanı sıra yurt dışında 12 ülkenin platformlarında yer alacak.

YORUM YAP