DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KANAL EGE TV TAM NOT ALDI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KANAL EGE TV TAM NOT ALDI

60 günlük yayın sürecinde izleyiciden büyük ilgi gören Kanal Ege TV haber kanalı bölgenin sesi oldu.

Haber: Nezih VAROL

Hazırlıklarını tamamladıktan sonra iki ay önce izleyiciyle buluşan Türkiye’nin ilk ve tek bölge haber kanalı Kanal Ege TV izleyiciden tam not aldı. Tüm katmanlardan ilgi gören Kanal Ege TV Yönetim Kurulu Başkanlığını Dilan Karaman, Yönetim Kurulu Başkanvekilliğini Mehmet Akay, Genel Müdürlüğünü Simge Derinsu, Genel Yayın Yönetmenliğini ise deneyimli gazeteci ve yazar Kenan Macit sürdürüyor. Bölgenin milletvekillleri, siyasi ve yerel yöneticileri, STK başkanları, belediye başkanları ve bölgede yaşayan vatandaşların ilgiyle izlediği Kanal Ege TV’de, haber, sağlık, spor, sanat, tarım, kültür, magazin, eğlence ve hemen her konuda programa yer alıyor. Kısa sürede izleyiciyle bütünleşen, özellikle Afyon Çay’dan, Çanakkale Çan’a kadar bütün alanlarda izleyicinin ilgisini çeken Kanal Ege TV yayın platformlarında yer alıyor. Uydu TV, Dsmart, Tivibu, Kablo TV, Turkcell TV, Vodafone TV, İnternet TV, Canlı İzle, Artı Dijital Medya ve uluslararası 12 platformda yer alan Kanal Ege TV haber kanalı Türkiye’nin ilk ve tek bölge haber kanalı olma özelliğini sürdürüyor.

Hafta içi her gün Kanal Ege TV’de yayınlanan sabah programı Doğan Karabulut ile Ege’de Gün, Ana Haber’de Jale Harmandalı, Hafta Sonu Ana Haber’de Müge Sümer gündeme dair her şeyi konu alırken Gün Ortası haberlerinde ise Beste Çengel yer alıyor.

Yaşam Savunucusu Don Kişot Osman Akkuş’un programı Don Kişot Çepeçevre insana ve çevreye dair konuları alanında uzman kişilerle değerlendirirken, Erdoğan Gezer’in sunumuyla Esnafın Sesi programıyla esnafın karşılaştığı durumlara birbirinden özel konukları ile çözüm odaklı yaklaşıyor. Pınar Yeşiltay Sevim’in sunumuyla Oyunla Büyüyorum programıyla bebeklikten ergenliğe tüm detaylara derinlenmesine değinirken, Ebru İşyapan ile Ebruli programıyla hayatın tüm renklerini izleyiciye sunuyor. Ali Kumral ve Ömer Faruk Aydudu’nun sunumuyla spor programı ile gündemi yakalayan çarpıcı açıklamalarıyla ve uzman konuklarıyla son dakika maçları değerlendiriyor. Kanal Ege TV Yeşilçam, Yabancı Sinema ve Western Film kuşakları ile izleyiciyi ekran başına çekiyor. Nurbanu Tanrıkulu’nun sunumuyla Deniz, Yol, Tarım, Hava durumu izleyiciden büyük ilgi görüyor. Yeni yayın döneminde Ocak ayının başında Sıfırla Beni, Çiftçiler Yarışıyor ve İzmir CUP Futbol Turnuvası canlı yayında Kanal Ege ekranlarında olacak.

YORUM YAP