DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KAVRUKLAR: “İYİ PARTİNİN AMERİKA TEMSİLCİLİĞİ YAPILANMASI” İÇİN TEKLİF BEKLİYORUM

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAVRUKLAR: “İYİ PARTİNİN AMERİKA TEMSİLCİLİĞİ YAPILANMASI” İÇİN TEKLİF BEKLİYORUM
Amerika’nın Las Vegas şehrinde başarılı bir iş insanı olan “turkiyeiyigazete.com ile manisaiyigazete.com” sitelerinin imtiyaz sahibi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kavruklar ile Kavruklar’ın eşi Genel Yayın Koordinatörü Ceyda Kavruklar Manisa’da bir tanışma iftarı verdi.
KAVRUKLAR:  AMACIM MANİSA’YA HİZMET
Kavruklar ailesinin ev sahipliğini yaptığı iftara Manisa il ve ilçe parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri başkanları ve yerel basının önde gelen isimleri katıldı.
Yaklaşık 60 kişinin katıldığı iftarda açıklama yapan Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kavruklar, “İftarı vermemizin herhangi bir nedeni yok. Yani ne belediye başkanlığı için ne de milletvekilliği için. Sadece Amerika’dan Ankara’da bazı önemli işler için geldiğini belirterek, kendi doğduğu memleketi olan Manisa’ya da bir vefa borcu olduğunu bu nedenle de önemli projelerini hayata geçirmek için çalışmalar yaptığının altını çizdi.
“İYİ PARTİNİN AMERİKA TEMSİLCİLİĞİ YAPILANMASI” İÇİN TEKLİF BEKLİYORUM
türkiyeyiigazete.com ve manisaiyigazete.com un sahibi Kavruklar açıklamasına şöyle devam etti:
 “Millet ittifakı ile ayni vizyondayız, şeffaf belediyecilik ve şeffaf siyasette hem fikir olduğumu ve bu nedenle Meral Akşener’in görüşlerine destekliyorum. Manisa’ya neden geldiğimin cevabını merak edenlere ise yaklaşık bir yıldır internet web sitesi üzerinden yayın yapan eturkiyeiyigazete.com ve manisaiyigazete.com sitelerinin faaliyette bu nedenle Amerika’dan sizlerle tanışmak için geldiğimi belirtmek isterim. Geliş amacım herhangi bir milletvekilliği ya da Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığının bugün için söz konusu değil. Ancak gelebilecek teklifleri değerlendirebilirim” dedi.
Mustafa Kavruklar,  32 yıldır Amerika’da yaşadığını ve 45 yıllık gazetecilik yaptığını bu tecrübelerini bundan sonra “İYİ Partinin Amerika yapılanması” için kullanacağını ifade etti.
Kavruklar konuşmasının sonunda;  “İyi Gazete Medya Grubunda faaliyet gösteren Türkiye Iyi Gazete ve Manisa Iyi Gazete Haber Müdürlüğüne Doğan Şimşek atanmıştır. Siyasi ve Politik Haber Müdürlüğüne ise Fatoş Tunçkan arkadaşımız atanmıştır. Değerli arkadaşımızla gazetelerimizin daha da güçleneceğini kanaatindeyiz. İki arkadaşımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyorum. İyi Gazete Medya Grubu Ailesine hoşgeldiniz” dedi.
Ayrıca iftar davetimize iştirak ederek bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederim diyerek sözlerini tamamladı.

Haber – Hasret Dilek Delier / MANİSA

YORUM YAP