DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KÖPRÜBAŞI ŞANLIURFA’DA

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KÖPRÜBAŞI ŞANLIURFA’DA

Manisa’nın şirin ilçesi Köprübaşı’nın Şanlıurfalı Kaymakamı Ramazan Taşkın, beraberinde Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz, 40 mahalle muhtarı ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla memleketine gezi düzenlendi.

Haber: Nezih VAROL

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde görevli Şanlıurfalı Kaymakam Ramazan Taşkın ve Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz’un liderliğinde Köprübaşı ilçesindeki 40 mahalle muhtarı ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla Şanlıurfa’ya gezi düzenlendi.

Köprübaşı İlçe Kaymakamı Ramazan Taşkın, “Şehzadeler Şehri Manisa’dan Peygamber Şehri Şanlıurfa’ya Belediye Başkanımız Regaip topuz ile gerçekleştirdiğimiz değerlendirmeler sonucunda mahalle muhtarlarımız için bir gezi düzenlemeye karar verdik. Muhtarlarımızın ve belediye meclis üyelerimizin Şanlıurfa’ya olan özlem ve sevgileri 19 saat gibi uzun bir yolculuğun yorgunluğunu bertaraf etti. Urfalı hemşehrilerimiz bizleri bağırlarını bastılar. Ben tüm Urfalı hemşehrimi Urfa’da misafir ettikleri için sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz ise; “Tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 pandemesinden dolayı bu şekilde bir ziyaretimiz olmamıştı. Kaymakamımız ile yaptığımız istişareler sonucunda sağ olsun kendisinin de Urfalı olması sebebiyle muhtar arkadaşlarımız ile toplandık ve ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. İnşaallah bundan sonrada diğer grup arkadaşlarımız esnaflarımız ve vatandaşlarımız içinde Urfa gezisi düzenlemeyi plandık. Burada bizleri ağırlayan ve kendi evimizdeymişiz gibi hissettiren tüm Urfalı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP