reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.380,00 -0.353
reklam

KÜRESEL ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ 2021’de ÜLKEMİZİ GURURLANDIRAN BAŞARI!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KÜRESEL ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ 2021’de ÜLKEMİZİ GURURLANDIRAN BAŞARI!
reklam

110 ülkeden on binlerce öğretmenin başvuruda bulunduğu 2021 AKS Education tarafından düzenlenen “GLOBAL TEACHER AWARD” yarışmasında bu yıl “KÜRESEL ÖĞRETMEN” ödülüne ODTÜ GV Danışmanlığında Özel Manisa Ülkem Orta Okulu öğretmenlerinden Volkan İNER (İngilizce Öğretmeni) layık gösterildi ve ödülünü 24.10.21 (Pazar) günü tüm dünya ile aynı anda gerçekleşen canlı yayında aldı.

Küresel Öğretmen Ödülü, dünyanın her köşesine aktif olarak ulaşmayı amaçlayan ve mesleklerine katkılarda bulunan olağanüstü öğretmenleri tanımlayan ve tanıyan en prestijli organizasyonlardan ve ödüllerden biri olarak tanınıyor. Uluslararasında örnek eğitimci kimliğine verilen bu ödül tüm Türkiye’yi  gururlandırdı.

“GLOBAL TEACHER AWARD (Küresel Öğretmen Ödülü), farklı konuları öğretmede mükemmellik sergileyen, öğrencilere olağanüstü katkılar sağlayan ve sadece sınıf içi değil sınıf dışında da öğreterek topluma hizmet eden öğretmenleri belirlemeyi amaçlayan prestijli bir ödül olarak biliniyor.

Volkan INER, ödülle ilgili olarak, ‘’Asla vazgeçmeden azimle, sevgi ile yaptığım bu mesleği dünya çapında böylesine özel bir ödülle buluşturmak harika bir duygu’’ dedi. Bu almış olduğum ödülü aileme, benimle birlikte bu duyguları paylaşan dostlarıma, iş arkadaşlarıma ve ülkeme armağan ediyorum. Ayrıca benimle birlikte ülkemden ödül almış olan diğer çalışma arkadaşlarımı da kutluyorum.

En önemli anlardan biride bizi yalnız bırakmayan Türkiye’nin Hindistan Büyükelçisi Sayın Fırat Sunel’e de çok ama çok teşekkür ediyorum. Bizlere verdiği destek mesajı paha biçilemezdi.” dedi.

Volkan İner pandemiden önce yapmış ve katılmış olduğu bir çok proje ve yarışmanın yanı sıra pandemi süresince ve halen devam ettirdiği  “TEACHER TALKS” (Öğretmen Sohbetleri) projesi ile dünyanın farklı ülkelerindeki bir çok öğretmeni, eğitmeni ve önemli kişileri buluşturuyor. Bu görüşmelerde dünyanın farklı yerlerinde ki eğitimciler fikirlerini, yaptıklarını, eğitim anlayışlarını, hayat görüşlerini ve daha bir çok konuyu paylaşıyorlar.

Son olarak  “Asla yapmaktan emin olduğunuz ve yapmayı planladığınız işlerinizden vazgeçmeyin. Bugün değilse yarın mutlaka değer görecektir.” diye belirtti.

Volkan İNER öğretmenimizi bize ve ülkemize yaşattığı bu olağan üstü ve benzersiz  başarıdan dolayı tebrik eder ve başarılarının daha da artarak devam etmesini dileriz.

 

reklam

YORUM YAP