DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Manisa British Culture ve Manisa Veteriner Hekimleri Odası İşbirliği Protokolü

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Manisa British Culture ve Manisa Veteriner Hekimleri Odası İşbirliği Protokolü

TC. MEB Özel Manisa İngiliz Kültür Derneği Dil Kursu British Culture ile Manisa Veteriner Hekimleri Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Manisa İngiliz Kültür Derneği Dil Kursu British Culture Manisa Veteriner Hekimleri Odası üyeleri , calışan ve 1. Derece yakınlarına yönelik olarak çocuk ve yetişkinler için genel dil eğitimleri ve sınıf eğitimlerinde geçerli olan protokol  anlaşması imzaladı.

Manisa British Culture yabancı dil eğitimlerinde Avrupa Dil Portfolyosu sistemine uygun olarak düzenlenen programlar ile eğitim sonunda  Avrupa Birliği tarafından akreditasyonu (2012.R004 Turkey – British Educational Affairs- BEDAF – Model for university students) ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifika vermekte.

IELTS Avrupa, Amerika, Kanada ve tüm dünyada uluslararası geçerliliğe sahip yurt dışında okumak, çalışmak ve yurt dışına yerleşmek amaçlı  vize başvurularında bulunan herkese yeni kapılar açan “British Council IELTS” sınavının “Kayıt ve Test Merkezi” Manisa’da yetkili kurum British Culture Halkla ilişkiler yetkilisi Elvan Bürçer Tıp etiği, sanatı ve bilimi, analitik beceri yeteneğine sahip sağlık profesyoneli olarak hayvan sağlığına ve bu bağlamda topluma hizmet eden Manisa Veteriner Hekimleri Oda Başkanı Merter Yıldız’a tüm oda üye ve ailelerinin yabancı dil eğitimlerinde yararlanabilecekleri işbirliği anlaşması yapmaktan kurumu adına onur duyduğunu söyledi.

YORUM YAP