reklam
reklam
DOLAR 32,6592 % -0.45
EURO 34,9841 % -0.76
STERLIN 41,4244 % -0.63
FRANG 36,7836 % -0.25
ALTIN 2.424,16 % -0,86
BITCOIN 65.295,99 -0.956
reklam

MANİSALI MİLLİ BOKS SPORCUSU GÖÇ 2022 ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
MANİSALI MİLLİ  BOKS  SPORCUSU GÖÇ  2022  ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR
reklam

Manisalı Profesyonel  Boks Milli  Sporcusu Can Emir Göç, 2022 yılında düzenlenecek olan  ‘Türkiye Profesyonel Boks  Şampiyonası’nda Manisalıların gururu olacak. Profesyonel Boks Milli  Sporcusu  Can Emir Göç, bu güne kadar elde ettiği büyük derecelerine bir yenisini daha eklemek için  Boks Antrenörü  Yahya  Aslan kontrolünde   günde 2 buçuk saat  antrenman gerçekleştiriyor. Milli  Sporcusu  Can Emir Göç hedefi 2022 yılında Manisa’yı en iyi şekilde temsil etmek  ve önce  Türkiye şampiyonası daha sonra uluslararası turnuvalarda başarıya imza atmak istiyor.

Milli  Boks Sporcusu Can Emir Göç yaptığı açıklamada 2022 yılında  Türkiye şampiyonası ve uluslararası turnuvalarda başarı elde etmek,  yarışmalarda zirvede olmak için günde 2 buçuk saat çalıştığına vurgu yaptı.  Milli  boks Sporcusu Can Emir Göç sözlerine şöyle devam etti;

”Şuan için 2022 yılında yapılacak olan ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlanıyoruz. Aslan Spor Kulübünde Antrenörüm Yahya  Aslan  ile birlikte çalışıyorum. Bir kez  daha antrenörüm Yahya  Aslan’a teşekkür ediyorum.   İnşallah yaptığımız başarıların derecelerin üzerine daha büyük başarılar koyacağız.  Yarışmaları kazanmak için  çalışacağız .  2022 yılında yarışmalarda zirvede olmak için elimizden geleni yapacağız.    Antrenörüm Yahya  Aslan   her zaman yanımda . bana  desteğini esirgemeyen eşime de  teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda  Manisa’da başarısında sıkça söz ettiren Box Antrenörü Yahya Aslan   ise ”hedeflerimiz doğrultusunda 2022 yılında yapılacak şampiyonalara şuan yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzde kısa bir süre kaldı. İnşallah istediğimiz başarıyı yakalayacağız. Onun için yoğun bir tempoda antrenmanımızı sürdürüyoruz. Her gün ortalama 2 buçuk saat antrenmanımız var. Umarım Allah’ın izniyle de  Manisa’mıza güzel başarı ve güzel derece ile dönüş yapacağız. Sporcumuz  Can Emir Göç  2022’ de öncelikle Türkiye şampiyonası daha sonra uluslararası turnuvalarda hem amatörde hem profesyonelde yarışacak” şeklinde konuştu.

 

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam