DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“MANİSALI’NIN MALI MANİSA’DA KALDI”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
“MANİSALI’NIN MALI MANİSA’DA KALDI”

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, TÜGVA ile ilgili yürütmeyi durdurma kararının alınmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı’na (TÜGVA), MHP’li Manisa Belediyesi tarafından 5 yıllığına ücretsiz olarak devrettiği Park Kafe’nin belediye meclisi kararına, Manisa 1. İdare Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı verdi.

Mahkemenin verdiği kararın ardından CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Av. Yalçın Arcak, CHP’li büyükşehir belediye meclis üyeleri Bülent Mersinli, Yenal Yıldırım ve partililerle birlikte TÜGVA’ya devreline Fatih Parkı’nın içindeki Park Kafe’nin önünde basın açıklaması yaptı.

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, TÜGVA ile ilgili yürütmeyi durdurma kararının alınmasında emeği geçen ilçe başkanlarına, partinin avukatlarına ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti. CHP’li Balaban açıklamasında; “Öncelikli zaferimizi kazandık ve TÜGVA ile ilgili yürütmeyi durdurma kararını aldık. İnşallah önümüzdeki haftalar içerisinde iptal kararını da alacağız. TÜGVA’nın burada çöreklenmesine asla izin vermeyeceğiz. Manisalı’nın malı Manisa’da kaldı” dedi.

YORUM YAP