DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Rooms Hotels Beach yaza hızlı bir giriş yaptı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Rooms Hotels Beach yaza hızlı bir giriş yaptı!

Lüks konaklama sektöründe yenilikçi hizmetleriyle tanınan Rooms Hotels Beach, yaz sezonuna görkemli bir başlangıç yaparak misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazır…

Haziran itibari ile Rooms Hotel bünyesinde kapılarını açan Rooms Hotel Beach & Restaurant dünya lezzetleri ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen tatilcilerin gözdesi olan Çeşme’de yer alan Rooms Hotels Beach, sunduğu sofistike konfor, kaliteli müzik, denize sıfır plajı, birbirinden konforlu odaları, konsept restoranları ile dünya mutfağından seçki lezzetler ve eşsiz hizmetiyle sezona hızlı bir giriş yaptı.

Rooms Hotels Beach Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mert Gönül, titizlikle yaza hazırlandıklarını ifade ederken, “Görevimiz sadece kendi otellerimizi en iyi şekilde sunmak değil aynı zamanda dünyanın eşsiz destinasyonlarından biri olan nadide destinasyonumuz Çeşme’yi iyi temsil etmektir.” şeklinde konuştu.

Rooms Hotels Beach misafirlerini yaz boyunca sürprizlerle dolu bir program bekliyor

İzmir ve Ege bölgesi turizminde önemli çalışmalara imza atan Rooms Hotels Beach Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mert Gönül; “Uzun yıllardır kaliteli hizmet ve misafirperverlik anlayışı ile tüm ziyaretçilerimize eşsiz bir konaklama ve tatil deneyimi sunmak için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Önemli olanın Çeşme’nin ve Çeşme Turizminin kazanması gerektiğini ifade eden Fehmi Mert Gönül, “tüm otelcilerle ve seyahat acentaları ile iletişim halindeyiz, çok yakında Çeşme’yi dünyaya anlatan farklı teknolojik reklam çalışmaları yapmayı planlıyoruz” dedi.

YORUM YAP