reklam
reklam
DOLAR 32,6553 % -0.44
EURO 34,9881 % -0.76
STERLIN 41,4020 % -0.7
FRANG 36,7963 % -0.21
ALTIN 2.428,58 % -0,68
BITCOIN 65.182,33 -0.792
reklam

ŞEHZADELER ESNAFINA DEVA ZİYARETİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
ŞEHZADELER ESNAFINA DEVA ZİYARETİ
reklam

Kuruluşunun 1’nci yılında DEVA Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Ramazan Çevik, beraberinde partililerle esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı, sorunları yerinde dinledi.

Haber: Nezih VAROL

Kuruluşunun 1’nci yılında DEVA Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Ramazan Çevik, beraberinde İl Kurucu Üyesi Cansın Tunçdirek, ilçe yöneticileri Alper Sarıtunali, Cem Kavcı, Burak Bayantemur ve Kader İlhan ile esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak sorunları yerinde dinledi.

‘DEVA 1 yaşında’ sloganıyla sahaya çıkarak kutlama yapan ve halkla buluşan Başkan Ramazan Çevik, bir yılda ürettikleri politikalarla Türkiye’nin sorunlarına ve politik alana değer kattıklarını söyledi. “DEVA Partisi hem yerel hem de ulusal alanda geliştirdiği politikalarla yeni bir ses yeni bir anlayış yeni bir değer ortaya koyuyor” diyen Başkan Çevik, parti programı hakkında çeşitli bilgiler paylaştı. Çevik şunları söyledi:

“Partimiz güçlendirilmiş parlamenter sistemi yeniden tesis ederek demokrası̇, özgürlük, eşı̇tlı̇k, barış ve adalet temelleri üzerinde ülkemizi yarınlara taşımak amacıyla kuruldu. Türkiye’yi hukuk, demokrasi ve eşitlikte 1’nci sınıf ülkeler seviyesine taşıyacağız. Özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu demokrası̇yi savunuyoruz. Şeffaflık ve hesap verebilirlik, fırsat eşitliği, etkin sivil toplum, liyakat esaslı yönetim ile ülke içinde ve dışında barışı önceliyoruz. Zaman Şehzadeler için sorumluluk alma zamanı, DEVA Partisi Şehzadeler ilçe teşkilatı kısa sürede tamamlanıp kent sorunlarına odaklandı. Sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve kentin tüm bileşenlerini ziyaret ederek görüş ve önerilerini almaya başladık. Dernek, vakıf, meslek odası ayrımı yapmadan bize yakın, bize uzak demeden herkesi dinlemeye, herkese kendimizi anlatmaya başladık. Güçlü bir ekiple çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ekonomi, sağlık, eğitim, kadın, gençlik gibi temel sorun alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz. Biz sadece sorunları dile getiren bir muhalefet anlayışını kabul etmiyoruz, çözümlerimizi de sunuyoruz. Şehzadeler özelinde de halkımızın yaşadığı sorunlara çözüm geliştirerek katkı sunmaya çalışacağız. Birinci yılımızda ilçemizin siyasi hayatında fark yaratacak projeler geliştirdik.”

reklam

YORUM YAP