DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Selçuk Özdağ: ‘Kaybeden saray rejimi olacak!’

Yayınlanma Tarihi : Google News
Selçuk Özdağ: ‘Kaybeden saray rejimi olacak!’

Ramazan Bayramı süresince siyasi partilerin birbirlerine yaptığı bayramlaşma ve iyi dilek ziyaretleri Gelecek Partisi’nde de yaşandı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla Gelecek Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Yeniden Refah Partisi, Büyük Birlik Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Türkiye Değişim Partisi, Memleket Partisi ve Milli Yol Partisi’ne teşekkür eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Tüm bu ziyaretler demokrasi adına memnuniyet verici. Aynı şekilde partimizi temsilen bir başka heyette diğer partileri iade ziyarette bulundu.” dedi.

Gerçekleşen ziyaretler kapsamında değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ şunları söyledi;

“Gelecek Partisi olarak Genel Merkezimizde demokrasinin vazgeçilmezi partilerimizi şahsım Selçuk Özdağ, Abdullah Başcı, Seren Yıldız Öztürk’ten oluşan bir heyet olarak konuk edip bayramlaşırken, diğer heyetteki arkadaşlarımızdan Serap Yazıcı, Hasan Seymen, Can Cankesen, Feramuz Üstün, Hasan Hüseyin Bozok, Gülnur Hayran parti genel merkezlerini ziyaret ederek bayramlaştılar. Bu ziyaretlerin hepsinde demokrasinin neşet etmesi ve tek adam yönetiminin ülkemizi ne kadar bir dar boğaza götürdüğü konuşuldu. Temennimiz ve hedefimiz gerçekleşecek olan ilk seçimlerde tek adam saltanatına son verip demokrasinin, halkın egemenliğinin ve fikir, düşünce ve teşebbüs özgürlüğünün hiç bir baskı ve tahakküm altında olmadan tekrar hayata geçmesi. Kendi istiklal ve menfi çıkarları için ülkeyi felakete sürükleyenlere yine en güzel cevabı sandıkta vatandaşlarımız verecek” diye konuştu.

YORUM YAP