DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yazar Ali Karakuş’tan ‘Yavaş, Hafif, Sakin’ kitap

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yazar Ali Karakuş’tan ‘Yavaş, Hafif, Sakin’ kitap

Yazar Ali Karakuş’un ilgiyle beklenilen kitabı, Destek Yayınları etiketiyle okurların karşısına çıktı.

Kendimizi bulmak, mucizelerin kapısını açmak, sanki çıkış yokmuş gibi görünen tatminsizliklerden kurtulmamız niyetiyle Ali Karakuş, Yavaş Hafif Sakin kitabını bizlere sundu.

Peki bizler bu kitabı okuduktan sonra mucizelerin ışığıyla aydınlanmaya hazır mıyız ? Yaşadığımız çevre, olaylar, koşullar, olanaklar maalesef herkesle aynı olmuyor ve her zaman hayat bizi güldürmüyor. Bu nedenle de olumsuzluk kaçınılmaz bir hal alıyor. Toplumsal yaşamın getirdiği zorluklara kapılıp tüm olumsuzlukları çekiyoruz. Ama ne yazıkki yaşamı bu şekilde sürdüremeyiz. Bu sıkışmışlık, baskı, olumsuzluklar arasında mutluluk mümkün mü ? İşte Ali Karakuş, yazdığı bu kitapta bunların hepsine ışık oluyor. Sıkışmışken, çaresizken ve çıkış yolu ararken çıkacağınız yoldaki ışığınız oluyor. Yavaş, Hafif ve Sakin. Bu üç sihirli kelime aslında bizlerin yolu, çaresi, mutluluğu. Bu üç kelimenin sihri bu çok değerli kitapta gizli. Kitap bizleri sakin olmaya, kendimizi görmeye, yüklerimizi hafifletmeye, hayatın kutsallığını farkına varıp sonuna kadar bu farkındalıkla yaşamamıza davet ediyor.

Yazar Hakkında:

Ali Karakuş, 1970 yılında Mersin’de doğdu. 1988’de Kuleli Askerî Lisesi’nden, 1994’te Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitenin son sınıfını öğrenci değişim programıyla gittiği Texas Tech University’de tamamladı. Farklı sektörlerde edindiği profesyonel deneyimlerin ardından 1999 yılında eğitim danışmanı olarak çalışmaya başladı. 2001 yılından bu yana da kurucusu olduğu eğitim ve danışmanlık firmasında liderlik, yönetim, kişisel dönüşüm ve satış alanlarında eğitimler tasarlıyor ve veriyor. Bugüne dek eğitimler vererek 30 binden fazla insanın hayatına dokundu.

Eser Adı: Yavaş, Hafif, Sakin

Eser Alt Başlığı: Hayatın Bir Mucize! Görmeye Açık ve Hazır mısın?

Yazar Adı: Ali Karakuş

Yayınevi: Destek Yayınları

Türü: Kişisel Gelişim

Sayfa Sayısı: 304

YORUM YAP