DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ABD’ de bazı Generaller, Biden’ın hileli seçim kazandığını iddia etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
ABD’ de bazı Generaller, Biden’ın hileli seçim kazandığını iddia etti

ABD’de 120 emekli amiral ve general ülkenin, Sosyalizme ve Marksist bir tiranlık hükümetine doğru sert bir sola dönüş yaptığını söyledi. Generaller, Biden’ın Kasım ayında yapılan seçimi çaldığını iddia ederek FBI ve Yüksek mahkemeyi göreve çağırdı.

Bu ifadeler ‘Flag Officers 4 America adını veren 120 emekli amiral ve general tarafından imzalandı. Mektupta Joe Biden’ın kasım ayında yapılan seçimi çaldığını iddia etti. ”Halkın iradesini doğru yansıtan adil ve dürüst seçimler olmazsa Anayasal Cumhuriyetimiz kaybolur.” denildi. Bun göre seçimde Demokrat Parti’nin Sosyalistleri ve Marksistleri kucakladığını söyleyerek ‘bizim tarihsel yolumuz tehlikede.’  diyerek ‘ulusal güvenlik risklerine dikkat çekti,

Mektupta, ”Sosyalizm ve Marksizm destekçileri ile Anayasal özgürlük ve özgürlük taraftarları arasında” çatışma ihtimali vurgulandı.

Mektupta yer alan bazı ifadeler şöyle:

“Ulusumuz büyük bir tehlike içinde. Anayasal Cumhuriyetimizin hayatta kalması için için savaşıyoruz. Çatışma, sosyalizm ve Marksizm destekçileri ile Anayasal özgürlük ve özgürlük taraftarları arasında.”

Mektupta, Biden yönetiminin “diktatörce” bir şekilde Anayasal haklara saldırı başlattığı iddia edilirken, “Kongre’yi atlayarak 50’den fazla İcra Kararı hızla imzalandı ve çoğu önceki Yönetimin etkili politikalarını ve düzenlemelerini tersine çevirdi. Dahası, kısıtlamalar, okul ve iş yerlerinin kapatılması, yazılı ve sözlü ifadelerin sansürlenmesi gibi temel haklarımıza yönelik doğrudan saldırılardır. Sosyalizme ve Marksizme karşı hareket edecek, Anayasal Cumhuriyetimizi destekleyen ve özel çıkarlara veya aşırılık yanlısı gruplara değil, tüm Amerikalılara, özellikle orta sınıfa odaklanırken mali açıdan sorumlu bir yönetimde ısrar eden politikacıları desteklemeli ve sorumlu tutmalıyız.” değerlendirilmesinde bulunuldu.

Emekli Amiral ve Generallerin bu mektubu ABD basının pek yer almadı; ancak yazılanlara tepkiler de gecikmedi. Bazı askerler ”Rütbelerini ve ordunun itibarını böylesine kaba ve bariz bir partizan saldırısı için kullanmak için utanç verici bir çaba” diye konuştu.

YORUM YAP