Format Haber

Bedriye Pehlivan oybirliği ile tekrar Yunusemre Muhtarlar Derneği’nin Başkanı oldu

Bedriye Pehlivan oybirliği ile tekrar Yunusemre Muhtarlar Derneği’nin Başkanı oldu
Nezih Varol( nezih.varol@hotmail.com )
Gazeteci - Sosyal Hizmet Uzmanı
01 Nisan 2021 - 16:39

Manisa Yunusemre Muhtarlar Derneği’nin  3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurul toplantısı için pandemi kurallarına uygun , gerekli izinler alınarak ,  kişi başı  8 m2  yerleşim planı ve buna uygun sayıda üye daveti ile gerçekleştirildi.

Yunusemre Muhtarlar Derneği kurucu üyesi ve dernek Başkanı Bedriye Pehlivan bir süre önce aday olmadığını beyan etmişti. Genel Kurul toplantısında da bu kararını yeniledi. Ancak dernek üyeleri görevi bırakmasına izin vermedi ve oy birliği ile Bedriye Pehlivan yeniden dernek başkanlığına seçildi.

Yönetim kurulu üyeliğine Muradiye Mahalle Muhtarı Eyüphan Aykıran, Kuyualan Mahalle Muhtarı Şadan Şevik, Akgedik Mahalle Muhtarı M.Ali Baykarlar, Yaylaköy Mahalle Muhtarı Erdoğan Turak, Fatih Mahalle Muhtarı Doğan Akın, 50. Yıl mahalle Muhtarı Erol Akar seçildi. Mareşal Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Musa Sezer ise Denetleme Kurulu Başkanı oldu.

Yeniden başkalığa seçilen Bedriye Pehlivan:

”Çok değerli dernek üyesi Muhtarlarım ‘aday olmama’ kararımı kabul etmeyip, bana yeniden göreve devam et dediler. Biz bu derneği kurduğumuz günden beri büyük bir ailenin fertleri olarak, STK bilinciyle hareket ettik. Her zaman birbirimize güvendik ve çözüm odaklı çalıştık. Birlikte pek çok faaliyet, etkinlik ve proje yaptık. Siz değerli basınımızda bu çalışmalarımızda  her zaman yanımızda oldunuz. Yaklaşık yedi yıldır başkanlık görevindeyim. Göreve gelen Yönetim ve Denetim kurulumuzla birlikte aldığımız bu güven oyuyla,  çalışmalarımıza yılmadan devam edeceğiz. Tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.

Genel Kurul toplantısı sonunda yapılan seçimi pasta keserek kutlayan dernek üyeleri,  hassasiyetle denetimlerini yapan Emniyet görevlilerine de teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Telif Hakkı 2020, Format Haber Tüm Hakları Saklıdır