reklam
reklam
DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.259,99 -0.825
reklam

‘Hz. Ali’nin dediği gibi devletin dini adalettir!’

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Hz. Ali’nin dediği gibi devletin dini adalettir!’
reklam

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “AK Parti iktidarı geçmişte kimle yürüdüyse şimdi muhalefeti onlarla yürümüş gibi göstermeyi çok iyi biliyor, FETÖ ile, PKK ile işbirliği yapan biz değiliz, onlar” dedi.

Haber: Nezih VAROL

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz beraberinde Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik ve partililerle bir basın açıklaması düzenledi. Toplantıda ülke ve Manisa siyasetiyle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Hasan Eryılmaz, dolardaki ani yükselişin sorumlusunun Hükümet olduğunu söyledi. Eryılmaz, “Cumhur İttifakına oy vermiş hiç bir vatandaş faizleri bu duruma getirsin diye, dolar yükselsin diye, kadın haklarını yok etsin diye, doğalgaza, suya bu kadar zam gelsin diye oy vermedi. Kimse devletin, milletinin kötülüğünü istemez. Hz. Ali’nin dediği gibi devletin dini adalettir. Eş dostla ülkeyi yönetmeye kalkarsanız bu ülkeye yazık olur. Bu ülkenin reforma adalete ihtiyacı var” dedi.

“GEÇMİŞTE BİRLİKTE YÜRÜDÜLER”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, HDP’nin kapatılmasına yönetik hazılanan iddianameye ilişkin de açıklamada bulundu. Eryılmaz, “AK Parti kiminle kol kola geldiyse, bugün muhalefet partilerini onlarla işbirliği yapmakla suçluyor. Yani geçmişte kimle yürüdülürse şimdi muhalefeti onlarla yürümüş gibi göstermeyi çok iyi biliyorlar. FETÖ ile PKK ile işbirliği yapan biz değiliz ki, onlar” dedi.

reklam

YORUM YAP