Format Haber

SUÇLU AMERİKA

SUÇLU AMERİKA
Nezih Varol( nezih.varol@hotmail.com )
Gazeteci - Sosyal Hizmet Uzmanı
27 Şubat 2022 - 11:39

Amerika tam bir savaş manyağı, sadist, psikopat, katil bir toplum.

Bunlar, vakti zamanında Avrupa’da, suç işledikleri için hapise atılan, çoğu idamla yargılanan suçluların torunları.

Çoğu İngiliz olan Avrupalı zenginler ve tabi ki yönetenler, bu katilleri gemilere yükleyerek, kürek çektirerek, kırbaçlayarak, başkaldıranı hemen orada idam ederek yeni dünya Amerika’yı keşfediyorlar.

Bu katil takımının yaptığı ilk iş ne oluyor derseniz, bunun cevabını bilmeyeniniz yok; burada yaşayan iyi kalpli, güzel huylu, silah ve savaş nedir bilmeyen, doğayla barışık, kendi halinde yaşayıp giden yerli halkı çoluk, çocuk demeden kafa derilerini yüzüp öldürmek ve soylarını kurutmak oluyor tabi ki.

Bakıyorlar kızılderili dedikleri toplumdan geriye kalanlar köle olmayı kabul etmiyor, onları esir kamplarına kapatıp gözü Afrika’ya dikiyorlar, buradan siyah derili olanları toplayıp, yüzlerce yıl köle olarak kullanıyorlar.

Peki dur durak biliyorlar mı, hayır, tüm dünyayı ele geçirip, tüm zenginlikleri elde etmek için bu katiller ordusunun ve onların katil çocuk ve torunlarının girip çıkmadığı tek bir kıta, ülke, ada, yarımada, takım ada, şehir, kasaba, köy kalmıyor.

Buralarda katliamlarını aralıksız sürdürüyorlar, ama bazen işleri rast gitmiyor, bir gün Mustafa Kemal Atatürk’e denk gelince, ağızlarının payını alıyorlar, cesetlerini bu topraklarda bırakıp kaçıyorlar.

Şimdi bu katiller Ukrayna’yı, aynı siyah derilileri köle yapıp kullandıkları gibi kullanıp, ezeli rakibi Rusya’ya karşı kışkırttı.

Rus halkının akrabası, kader arkadaşı, komşusu olan Ukrayna, gaflet ve dalalet içinde Rus sınırına Amerika’nın üs kurmasına, namlunun ucunu kardeş topraklara yönlendirmesine izin veriyor.

Tabi herkes geri kalmış, sessiz, ezik bir toplum değil ki bu duruma göz yumsun, Rusya’da sınırında oynanan bu oyuna göz yummuyor.

Eskilerin bir sözü vardır, “Nerede iki kişi kavga ediyorsa, oradan bir İngiliz geçmiştir” derler.

İşte bu Amerikalı katillerin dedeleri de İngiliz psikopatlardır.

Dikkat edin, sizin mahallede de mutlaka bunlardan vardır.

Birlik ve beraberliğinizi bozmayın, savaşın tarafı olmayın.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Telif Hakkı 2020, Format Haber Tüm Hakları Saklıdır